ADEM
ADEM

toneel

di 10 feb 2026

Theaterbolwerk PUNCH

ADEM

Verkoop v.a. 24 mei 12:00 uur

Wat als je niet meer weet hoe je door moet leven – maar ook niet weet hoe je moet blijven? Adem geeft je een blik in het brein van een jongvolwassene met suïcidale gedachten. Rauw, eerlijk en tegelijkertijd licht en verfrissend.

Schrijver Roel Pronk weet waar hij over praat. Hij stond zelf oog in oog met die duistere twijfel. Een persoonlijke ervaring die deze voorstelling intens echt maakt. Met meerdere acteurs, muziek, stilte en poëzie komen de gedachten van Roel tot leven. En ja, het schuurt. Maar het is óók herkenbaar, scherp en soms zelfs grappig. 

ADEM is niet alleen een verhaal over zelfdoding; het is een uitnodiging om de wereld om je heen met andere ogen te zien. Het is theater dat niet oordeelt, maar verbindt. Dat je uitnodigt om stil te staan. Om je te verplaatsen. En om hoop te vinden – juist wanneer je het even niet meer ziet. 

Dit is een verhaal dat gehoord moet worden.

  • tekst Roel Pronk regie Gerard-Jan Rijnders spel Sarah Bannier, Ali Zijlstra e.a. 

Of deze voorstelling een pauze heeft is nog onbekend.

Haal je tickets

dinsdag 10 februari

20:30 Studio € 20,00
Prijzen
normaal € 20,00
ambassadeurs € 18,00

Ook interessant voor jou