De Dansers Yoko Haveman
De Dansers Yoko Haveman

jeugd & familie

zo 08 mrt 2026

Klop Klop Boem Boem (4+)

De Dansers

Verkoop v.a. 24 mei 12:00 uur

Klop klop, wie is daar? Boem boem, wat hoor ik? Dat is mijn hart, dat altijd doorklinkt en mij in beweging houdt. Ik maak een vuist en stuiter hem op tafel. Ik stamp met mijn voeten: links, rechts, pa-pa-pa-en-OEMPF! Doe je mee? Wat is jouw ritme? Ratatatata-tsssss… Lekker! En nu allemaal tegelijk. Dit begint op een feestje te lijken! 

Dansconcert voor de hele familie. Klop Klop Boem Boem is een bruisend dansconcert voor de hele familie, een muzikale ode aan de hartenklop. Drie spelers dansen, drummen en zingen precies wat hun hart hen ingeeft. Je hoort het niet alleen, je ziet het ritme door hun hele lijf bewegen. Een speelse reis die steeds luider en uitbundiger wordt – tot het ritme van onze diepste hartenwensen hoorbaar wordt. 

Kom jij ook dansen, trommelen en kloppen op het ritme van je eigen hart?

  • concept Guy Corneille & Josephine van Rheenen choreografie Josephine van Rheenen i.s.m. de spelers muziek & dans Arturo Vargas, Guy Corneille & Wannes De Porre

Of deze voorstelling een pauze heeft is nog onbekend.

Haal je tickets

zondag 8 maart

15:30 Studio € 9,50
Prijzen
normaal € 9,50
ambassadeurs € 8,55

Ook interessant voor jou