do 15 mei

cabaret & comedy
do 16 apr 2026
Aan mij zal het niet liggen
Zwarte humor, gevoelige liedjes & schaamteloze verhalen – dan weet je dat je bij Marjolijn van Kooten zit. Haar cabaret is eerlijk, droogkomisch en vol zelfspot.
Waarom waarderen we het leven pas écht als iemand ziek is? Of erger nog: dood? Kan dat niet wat eerder? Moeten er eerst doden vallen voordat we voelen dat we leven? Marjolijn stelt scherpe vragen en beantwoordt ze met een flinke dosis humor en relativering.
Marjolijn van Kooten heeft diverse cabaretvoorstellingen gemaakt die psychische thema's met humor en zelfspot behandelen. Haar vorige voorstelling over paniek, piekeren en pillen was ook te zien in Studio Tilburg en werd goed ontvangen. Ze trekt steevast volle zalen.
Aan mij zal het niet liggen is een voorstelling waarin ze haar publiek laat lachen, raakt en misschien zelfs een beetje troost. Geniet en vind herkenning tijdens deze een unieke cabaretavond. Een ding is zeker: Aan Marjolijn zal het niet liggen!
Of deze voorstelling een pauze heeft is nog onbekend.
do 15 mei
wo 21 mei
vr 06 jun