Twee vrouwen in formele kleding staan achter een glazen tafel op een blauwe achtergrond, lachend en met documenten in hun handen. Mark Engelen
Twee vrouwen in formele kleding staan achter een glazen tafel op een blauwe achtergrond, lachend en met documenten in hun handen. Mark Engelen

cabaret & comedy

za 14 nov 2026

Blauwe Vinkjes

Poeha

Verkoop v.a. 23 mei 12:00 uur

Met hun debuutvoorstelling veroverde Blauwe Vinkjes afgelopen seizoen de Nederlandse theaters. Kevin van den Berg en Manon Blaauw doken als frisse, onbevangen autodidacten in het diepe van de cabaretvijver, leerden gaandeweg zwemmen en zijn blijven drijven. En hoe! Het cabaretduo speelde een recordaantal voorstellingen en wist een enthousiast publiek aan zich te binden.
 

Regisseur Ruut Weissman omschrijft hun stijl als ‘een traditionele theatervorm in de spirit van deze tijd’. Nu presenteren Manon en Kevin hun tweede theatervoorstelling, waarin ze opnieuw een revue-achtige theaterstijl naar hun hand zetten met een eigentijdse visie en vorm. 

In Poeha grijpt Blauwe Vinkjes de kans om nog persoonlijker te worden. Zonder schroom leggen ze voor iedereen de vinger op de zere plek en nemen ze alledaagse poeha genadeloos op de hak. In hun kenmerkende stijl vergroten, spiegelen en verdraaien ze herkenbare situaties. Van consent naar content en van opera naar pretpark; alles kan en niets blijft onaangeroerd. Verwacht een avond vol zinderende en hilarische sketches, kleurrijke personages, aanstekelijke liedjes en alles scherp verweven met actualiteiten. 

 

Deze voorstelling heeft geen pauze.

Haal je tickets

zaterdag 14 november

20:30 - 22:00 Studio € 23,00
Prijzen
normaal € 23,00

Ook interessant voor jou