Dansende persoon in witte rok buigt zijwaarts in een rookgevulde donkere ruimte. Greg Litwin
Dansende persoon in witte rok buigt zijwaarts in een rookgevulde donkere ruimte. Greg Litwin

Dansdagen Tilburg

dans

vr 09 okt 2026

ZID Theater | Issam Zemmouri

Fade Out

Verkoop v.a. 23 mei 12:00 uur

Wat als je kunst niet kunt zien, maar alleen kunt voelen? In de explosieve dansvoorstelling Fade Out worden je zintuigen op de proef gesteld en ervaar je de dans, zonder het te zien. 

Danser, choreograaf en maker Issam Zemmouri neemt je in Fade Out mee in zijn persoonlijke belevingswereld. Een wereld waarin zijn zicht steeds verder afneemt en hij afhankelijk wordt van andere zintuigen. Met zijn dans vertelt hij het verhaal van een wereld die donkerder wordt en hoe hij het leven licht houdt. Je ziet een ander perspectief, ook als je niet kunt zien. 

Fade Out is een indrukwekkende zintuiglijke reis naar verlies en veerkracht. Hoe blijf je dingen zien, als je zicht steeds minder vanzelfsprekend wordt? Dans, lichamelijke vrijheid en sterke beeldtaal komen samen in deze intense danservaring. Kom kijken. En voelen.

  • concept, dans & choreografie Issam Zemmouri  

Deze voorstelling heeft geen pauze.

Haal je tickets

vrijdag 9 oktober

Dansdagen Tilburg
20:30 Studio € 19,00
Prijzen
normaal € 19,00

Issam Zemmouri, een danser met 4 procent zicht, heeft een jaloersmakend rake touch

de Volkskrant

een sociale en zintuiglijke ervaring die constant veranderd, omdat zijn leven dat ook doet

NRC

Ook interessant voor jou