zo 09 mei 2027



klassieke muziek
zo 01 nov 2026
Fietsen met je ogen dicht
In het najaar van 2026 viert Brabant Koor een bijzonder jubileum: Louis Buskens is dan 40 jaar verbonden aan het koor. Dat viert het koor met een feestelijk concert vol bijzondere muziek.
Voor deze avond schreef Tilburgs stadscomponist Nicoline Soeter een fonkelnieuw werk. Je hoort hoe de stemmen van het koor en ensemble samenkomen. Met pianisten Ben Martin Weijand en Ad Broeksteeg, accordeon duo TOEAC en slagwerkers belooft het een feestje te worden.
Naast het Grand Motet van Daan Manneke hoor je in De Noordewind van Gerard Beljon hoe verschillende invloeden langzaam naar elkaar toe groeien. Ton de Leeuw kiest in zijn Cinq Hymnes voor rust en concentratie. Oude teksten van dichter Kabir krijgen daar een nieuwe lading.
Dirigent Louis Buskens kent iedere stem en laat het koor zingen met lef en plezier. Dat hoor je vanaf de eerste noot.
Of deze voorstelling een pauze heeft is nog onbekend.
zo 09 mei 2027
